85. autosalon … « » Naše škola p…

Basketbalisté třetí v kraji

V úterý 10. března vyrazil basketbalový tým žáků naší školy na palubovku tělocvičny v hale BK Pardubice – konalo se tam krajské kolo kategorie V. (žáci SŠ). Naše družstvo, na hřišti dirigované Františkem Žabou a Lukášem Cupalem, obsadilo třetí místo a svým výkonem potrápilo družstva Chrudimi (celkového vítěze) i Pardubic, v němž bylo několik extraligových hráčů. Nejlepší a vítězný výsledek uhráli naši žáci proti Moravské Třebové, ale i proti zbylým družstvům předvedl tým – v jehož sestavě (spolu s výše jmenovanými) byli: Jan Bárta, Denis Dostál, Robin Nováček, Vít Plaňanský, Vlastimil Řehoř, Ondřej Skotálek a Štěpán Zemek – výbornou hru a v žádném z utkání neprohrál o víc než 10 bodů.
Vzhledem k tomu, že jedině Lukáš Cupal je žákem posledního ročníku, můžeme s letošním skvělým umístěním v zádech optimisticky hledět i k dalšímu, pro naši školu snad úspěšnému, basketbalovému roku.
Roman Moskva