Automobileum 2… « » Studenti Prům…

POSLEDNÍ ZVONĚNÍ

V pátek 29. 4. proběhlo ve škole rozloučení se studenty tříd 4. A, 4. T, a N 2. A. Tradiční studentská akce známá jako poslední zvonění měla důstojný průběh.
Na školním hřišti probíhaly turnaje v kopané, odbíjené a nohejbalu. Sportovních aktivit se účastnili nejen studenti, ale i někteří jejich pedagogové. Nesportující studenti vytvořili početnou diváckou kulisu.
Studenti 4. T zajistili všem přítomným bohaté občerstvení. Za hudebního doprovodu grilovali kýtu, smažili voňavé langoše, vyráběli párky v rohlíku a prodávali nápoje a řadu dalších dobrot. Výtěžek z prodeje pak poslouží studentům k úhradě pomaturitní oslavy. Díky dobrému počasí, pomoci některých učitelů a především díky skvělé práci samotných studentů se akce vydařila. Mladší ročníky se mohly přiučit, že i jinde bouřlivá akce spojená s loučením studentů se školou může mít důstojný a zajímavý průběh.

Mgr. Biedla Radek