Exkurze tříd… « » Třídy 4. A a…

Adaptační kurz 1.A,T. 7.9.-9.9.2015

Techniky sociodiagnostiky týmů, typologie komunikace v týmu: máte pocit, že se nacházíte na školení manažerských týmových dovedností? Ale kdepak, právě jste dofuněli s baťohem na zádech do střediska Ráj, Kunčice-Letohrad, kde vás v centru panenské přírody skupina nadšených pedagogů vyhecuje k týmové spolupráci v třídním kolektivu.
Fyzickou vytrvalost a vůli překonat překážky prověří Vavrdův memoriál – sjezd na plečce zvané Kolo v terénu, za který by se nemuselo stydět Single trails Dolní Morava.
Co vás to bude stát? Možná v bahenní lázni uprostřed lesa zanecháte pár zánovních bot a sáhnete si na dno svých sil, ale vrátíte se zpět do školy s férovým kolektivem a třídním učitelem, který vás podrží vždy, když to budete potřebovat.

Marcela Pohanková