JEŠTĚ JSME T… « » Maturitní ple…

Dominik Ryšavý - mistr ČR v silovém trojboji RAW dorostenců a juniorů

Dominik Ryšavý, student naší školy 2. ročníku oboru Autotronik se v sobotu 10.1.2015 v Praze účastnil mistrovství České Republiky v silovém trojboji RAW dorostenců a juniorů, ve kterém vyhrál zlatou medaili.
Dominik soutěžil se 4 protivníky, které porazil nejenom díky své výborné fyzické kondici , ale i díky správně zvolené taktice uplatněné při soutěži. Bez skvělého vedení trenérem, by nepředvedl tak vynikající sportovní výkon. V dřepu se zátěží zvedl 150 kg, v bench pressu zvedl 95 kg a v mrtvém tahu 162,5kg. Právě v této poslední disciplíně prokázal mimořádnou fyzickou a psychickou odolnost, neboť čelil taktizování soupeře, který před i po Dominikově výkonu, cíleně měnil již předem nahlášenou maximální váhu pro jeho zátěž v mrtvém tahu, aby zvítězil. Nicméně našeho borce neporazil, a tak Dominik stanul na nejvyšším stupni vítězů.
K úspěchu gratulujeme a přejeme Dominikovi a jeho trenérovi hodně dalších sportovních vítězství.