Východní Afr… « » Tři dny s mat…

Exkurze ve společnosti Schaltag CZ s.r.o.

Švýcarský koncern Rieter jako vlastník ústeckoorlické společnosti Rieter CZ s.r.o. rozhodl, aby s účinností od 1. 7. 2015 vznikla v České republice nová právní jednotka, společnost Schaltag CZ s.r.o. Nová společnost vznikla odštěpením od stávající společnosti Rieter CZ s.r.o. V čele odštěpené společnosti stojí Bc. David Šítek, který žák čtvrtých ročníků naší školy dne 20.10.2015 dovolil nahlédnout pod pokličku nově vzniklé společnosti. Schaltag CZ se již nespecializuje jen na montáž řídících elektropanelů pro textilní stroje, ale i montáž strojů na výrobu kontaktních čoček, strojů pro potravinářský průmysl, aj. Doufáme, že s nově vzniklou společností navážeme hlubší spolupráci a otevřou se nám nové možnosti pro uplatnění našich studentů v oboru elektromontáže.
Marcela Pohanková