Exkurze - nebo… « » Zimní pobyt v…

Autoopravář Junior 2014

Jako každý rok, tak i letos začíná v zimních měsících příprava na celostátní odbornou soutěž Autoopravář junior 2014. Tříkolová soutěž (školní, regionální a celostátní kolo) byla v naší škole zahájena 16. a 23.1. ve třídách 3.C a 3.D učebního oboru Mechanik opravář motorových vozidel. Žáci absolvovali test s padesáti otázkami, tři poznávací a tři praktické úkoly. První tři místa obsadili Petr Jirout (110 bodů), Lukáš Ledr (101 bodů) a Jakub Tutsch (99 bodů). V nejbližší době bude vytvořena skupina s dalšími úspěšnými účastníky školního kola, která zahájí přípravu na regionální kolo pořádané SPŠ automobilní v Holicích na konci března. Toho se za naši školu zúčastní i postupující ze školních kol soutěží oborů Autotronik a Karosář, která proběhnou v týdnu před jarními prázdninami. Nejúspěšnější z regionu postoupí na celostátní finále pořádané 28.-30.4.2014 firmami Škoda Auto a.s. Robert Bosch a Scania ČR v Service Training Centru ŠKODA AUTO a.s. v Kosmonosích.