Exkurze na skl… « » Návštěva ho…

„ENJOY ENGLISH“

Dne 22. listopadu 2016 proběhl 4. ročník konverzační soutěže středních odborných škol "Enjoy English" v prostorách Střední školy zemědělské a veterinární v Lanškrouně.

Soutěže se celkem zúčastnilo 74 studentů z 10 středních škol našeho kraje.

Konverzační soutěž probíhala ve dvou kategoriích. V kategorii A (1. a 2. roč.) se zúčastnili studenti Tomáš Vítek 1. T, Jonáš Dragoun 1. T, Jan Ventura 2. T a Jiří Kalous 2. T a v kategorii B (3. a 4. roč.) Jiří Lorenc 3. T, Lukáš Sajdl 4. T, Luděk Beneš 4. T a Lukáš Jílek 4. T.

Po zahájení studenti absolvovali písemný test složený z poslechové části, čtení s porozuměním a jazykové kompetence. Po vyhodnocení písemného testu bylo z kategorie A vybráno čtrnáct studentů, a z kategorie B 10 studentů. Ti pokračovali v ústní části soutěže, která se skládala z popisu obrázku či vymyšlení příběhu podle obrázku a konverzace na vybraná témata formou partnerského rozhovoru mezi studenty navzájem.

Nejlepší z našich studentů byl Jonáš Dragoun z 1. T, který se v kategorii A umístil na 11. místě z celkového počtu 40 studentů.

Všem děkuji za účast a za reprezentaci naší školy.

Jana Kotlantová