Exkurze do spo… « » Enjoy English …

Volejbalisté třetí v okresním kole

V pondělí 23. listopadu vyrazil, po několika letech, volejbalový tým žáků naší školy do Lanškrouna, kde se konalo okresní kolo žáků středních škol. Naše družstvo pod taktovkou nahrávače Lukáše Siekiery obsadilo třetí místo. Svým výkonem ve druhém setu s gymnáziem Lanškroun sahali kluci po senzačním úspěchu, ale nepříjemný servis soupeře jim vzal vítr z plachet. Po prohraném zápase s Lanškrounem na družstvo „sedla deka“ a v závěrečném zápase množstvím vlastních chyb přišli o druhé místo.
Kromě Lukáše je třeba zmínit velmi dobrý výkon Franty Stránského, Filipa Siekiery a Víta Plaňanského. Týmovou hru svými zásahy doplnili Patrik Dolníček, Filip Dvořák, Bohouš Černohorský a Štěpán Zemek.
Hlavní opory týmu mají větší část studia na naší škole teprve před sebou, a proto můžeme očekávat, že i v příštím roce kluci budou bojovat o postup do krajského kola.
Roman Moskva