Náš žák na… « » Výroční zpr…

Podpis smlouvy o spolupráci se ŠKODA AUTO a.s.

V pondělí 14.10.2013 byla v nejmodernějším Servisním tréninkovém centru ŠKODA AUTO a.s. v Kosmonosech za účasti vrcholných personálních manažerů firma ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav, PhDr. Miroslavy Nigrinové a Ing.Jaroslava Koloce, a ředitele Střední školy automobilní v Ústí nad Orlicí Ing. Petra Vojtěcha podepsána smlouva o vzájemné spolupráci. Tato smlouva přináší Střední škole automobilní v Ústí nad Orlicí další možnosti spolupráce s největší českou automobilkou. Předmětem smlouvy je prohlubování vazby mezi teorií a praxí, školstvím a průmyslovým podnikem a navázání těsnějších vzájemných vztahů.
Vzájemná spolupráce bude probíhat ve třech oblastech – v oblasti vzdělávací a pedagogické, v oblasti personální a dále v oblasti materiální.
Žáky i pedagogy Střední školy automobilní Ústí nad Orlicí čekají odborné akce pořádané firmou ŠKODA AUTO a.s., dále se můžou těšit na nové učební pomůcky a diagnostická zařízení.
Personální pracovníky firmy ŠKODA AUTO a.s. zase čeká pomoc ze strany školy při výběru budoucích pracovníků firmy.
Pavel Jantač